Tématický den - Ledviny


Milí přátelé, zveme Vás na seminář léčitele Petra Soldána s tématickým zaměřením na Ledviny. V posledním semináři před pandemii covidu byla tématem Trávící soustava, její činnost, problémy a jak je řešit. Na tento seminář v říjnu 2021 se můžete přihlásit, i když jste se předtím jednotlivých seminářů Školy léčitelství nezúčastnili. Těšíme se na Vás.

Petr Soldán se léčitelstvím zabývá od r. 2000 a je rád, že v dnešním technickém světě může být lidem nápomocen v hledání příčiny jejich nemoci. Jeho oborem jsou především bylinky a produkty z nich a také léčivé směsi čaje, jež jsou na míru pro každého jednotlivce. Produkty vlastní výroby jsou určeny pro pomoc trpícím a jsou vyjádřenou snahou o pomoc všem, kdo vyznávají přírodu jako nejlepšího z lékařů. Všechny produkty jsou dílem bytostí přírody a lidé jsou jen jejich prodlouženou rukou k uvedení do hmoty. Proto mohly vzniknout unikáty, jejichž bytostná síla je podpořena duchovní silou těch, kdo se na jejich výrobě smějí podílet. Tedy nejde o biochemické léky, ale jejich podstatou jsou energie a informace. Působení je však v celém spektru zachováno. Tedy mast na bolavé koleno jej bude hojit, nicméně bude oslovovat i duši člověka k tomu, aby si uvědomil podstatu svých potíží. V tom jsou přípravky unikátní a jedinečné. Každá nemoc či bolest těla je zprávou o stavu duše a to je i prioritou v jeho snažení odstranit příčinu.

LÉČEBNA

Další iniciativa Petra Soldána směřuje ku pomoci trpícím, proto se rozhodl postavit léčebnu pro ů§§p§.pacienty, kteří potřebují intenzivnější terapii.


Zavřít